TELLIMISTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad  Kaisumaa OÜ internetileheküljelt www. kaisumaa.eu  tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Kaisumaa  OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE

kaisumaa.eu e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kasutades maksmiseks  Swedbank pangalinki  või tasuma  Kaisumaa OÜ  arveldusarvele Swedbank EE762200221059737394.  
Ostja tasub toodete eest vastavalt Kaisumaa OÜ poolt edastatud arvele. Müüja jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada kui Ostja ei ole tasunud arvet hiljemalt arvel märgitud tasumiskuupäevaks (2 päeva jooksul).

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi. Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige ostukorvi sisu ja maksumus ning vajutage nupukesele "Vormista ost“.Järgmisel vormil on Teil võimalik valida, kas maksate kui külaline või registreerute kliendiks. Jälgige juhiseid vormil ja jätkake.
Valige tarneviis. Kaup saadetakse Teie poolt valitud Omniva pakiautomaati või postkontorisse. Tellimuse vormi rippmenüüdes on ajakohane info kõigi Omniva pakiautomaatide ja postkontorite asukohtade kohta. Tellimused, mille maksumus on väiksem kui 30 €  lisandub saatekulu alates 2,78 €. Saatekulu sõltub valitud tarneviisist ja kauba kogusest. Täpsema info Omniva teenuse kohta leiate siit.
Valige maksmise viis. Kui valite panga ülekande, siis saadetakse Teie e-mailile tellimuse kinnitus (ettemaksuarve). Pangaülekande saate sooritada Teile sobivas pangas.  Swedbank'i klientidel on võimalik valida maksmise viisiks mugav pangalink. Sooritage makse ja vajutage nupukest "Tagasi kaupmehe juurde". Maksetähtaeg on 2 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse. See ei kehti siis, kui Müüja ja Ostja on sõlminud kauba eest tasumise osas erikokkuleppe. Pärast makseviisi valikut näidatakse Teile tellimuse ülevaadet koos hindadega. Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupukest "Esita tellimus".
Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist Kaisumaa OÜ  arveldusarvele.
Jälgige ka toote juures olevat tarneaega - kui kauba juures on märgitud tarneajaks 21 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab hiljemalt 21 päeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile. Pikema tarneaja puhul palume kindlasti valida tasumine arvega. Tellimuse kinnitamiseks tasuda arvest 50%.

TARNETINGIMUSED

Kaup saadetakse Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud Omniva pakiautomaati või postkontorisse kolme tööpäeva jooksul pärast raha laekumist Kaisumaa OÜ arveldusarvele.
Omniva pakiautomaadist saate pakki välja võtta sõltumata kellaajast. Paki saate kätte personaalse uksekoodi abiga, mille edastame Teile SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Teie pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati. Täpsem info paki kättesaamise kohta on siin.
Postkontorist saate pakki välja võtta ajal, mil postkontor on avatud. Info postkontorite tööaegade ja paki kättesaamise kohta on siin. Info Omniva teenuse hindade kohta leiate siit.
Soovi korral   võimalik kaubad kätte saada (ilma saatekuluta) Tallinnas, Ülemiste Keskuse I korrusel,  kauplusest Kaisumaa.
Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul, hiljemalt nädalaga (tooted laos). Järgida tuleb toote juures olevat tarneaega, kui kauba juures on märgitud tarneajaks näiteks 21 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 21 tööpäeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile.  Osasaadetisi täidetakse ainult kokkuleppel, üldjuhul saadetakse kaup korraga.
Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.
NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.
Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info(at)kaisumaa.eu või Kaisumaa OÜ kontakttelefonile 50 56 334.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele koos tellimuskinnituse (saadetakse automaatselt Teie e-mailile ning soovitame see välja printida ja alles hoida) ja makset tõendava dokumendiga. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume täita veebilehel oleva "Kauba tagastamise vormi", kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number, toote kood ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus  ning tagastama seejärel kaisumaa.eu e-poele  kaubad.
Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

KAUPADE TAGASTAMINE

Kõikidele kaisumaa.eu e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.
NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Kui tagastatav kaup on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.
Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge telefonil 50 56 334 või e-mail aadressil info(at)kaisumaa.eu
Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Kaisumaa OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Kaisumaa OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
Kaisumaa OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaisumaa OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Kaisumaa OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil 50 56 334 või e-mail aadressil info(at)kaisumaa.eu.  Telefonile vastame
 E-R 9-18, e-mailidele  vastame kuni 3 tööpäeva jooksul, kiiremates küsimustes palume helistada.

KONFIDENTSIAALSUS

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele - Eesti Post, SmartPOST.
Müüjal on õigus kasutada Ostja e-maili aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.
Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.