Tee endale ise kaisuloom  

Kaisumaal saavad kõik teha endale ise kaisulooma – just sellise, mis meeldib. Alusta oma seiklust valides endale meeldiv kaisuloom, mida saab ka TÄITA KÄSITSI. Esiteks täida spetsiaalse täitematerjaliga looma käpad, pea ja keha. Pane talle koos suudlusega sisse süda ja kallista teda kõvasti. Veendunud , et loom on täidetud vastavalt sinu soovile (parajalt nii tugev ja pehme, kui sulle meeldib) sulge seljal olev ava. Soovi korral saab lisada talle sobiva häälmooduli ja riietada vastavalt Sinu soovile. Kaasas kaisulooma tühi kest, täitematerjal, süda, õpetus südame äratamiseks, sünnitunnistus ja karp.

Võimalik on valida kahe variandi vahel.

1. Täidetud kaisuloom (kaasas süda ja sünnitunnistus)

2. Tühi kaisulooma kest koos täitematerjaliga. (Tellimisel kirjutada märkustesse täitematerjaliga kaisuloom)

Kui oled kaisulooma välja valinud, võid kindel olla, et kallistusi ja armastust jätkub igaveseks!

Kaisuloom saab oma südame, sest ilma südameta ei sünni keegi

Kõigepealt tuleb aga süda tuksuma panna. Selleks tuleb südant oma pihkude vahel soojendada seda pisut hõõrudes. Kuuled, kuidas süda juba lööb? Raputa nüüd südant oma pea kohal ja ärata süda ellu. Seejärel suru kaisulooma süda enda südame vastu, et jääksite alati parimateks sõpradeks. Paita südamega oma põske, et südamesse jääks alati Sinu naeratus. Nüüd pane süda veel korra vastu oma nina, sule silmad ja soovi midagi. Enne kaisulooma sisse panekut anna südamele musi, et see kunagi kaotsi ei läheks. Nüüd on kaisuloomal süda, millel on Sinu hing. 

Mida kaisuloom Sulle räägib?

Lisa talle hääl või salvesta enda isiklik sõnum. Häälemoodulid on mõeldud kaisuloomale kõhtu või käppadesse panemiseks, millele vajutades teeb ta valitud looma häält või esitab valitud teksti või laulu. Nii nagu ise oled valinud. Võimalik ka lisada korduv lindistatav häälemoodul, (20sek.~30 sõna ) mille kaudu saad saata oma häälega lindistatud personaalse sõnumi või tervituse  lapsele, sõbrale, vanematele, et nad saaks kuulda häält ka kaugel olles. Rõõmusta lähedast oma häälega rääkiva kaisuloomaga ! Väga lõbus ka lastele mängimiseks!

Pane kaisuloomale nimi

Pane oma uuele sõbrale nimi ja kirjuta välja sünnitunnistus (lisame kaasa). Kõik on nagu päris!

Vali kaisuloomale riided

Kuigi kaisuloom on armas ka riieteta, siiski valivad paljud kaisuloomadele ka riided, sest nii on tal soe ning ta näeb välja nagu päris. Meie valikus on suurel hulgal erinevaid riideid, kostüüme ja jalanõusid, mis sobivad kaisuloomadele pikkusega 20 cm ja 40 cm. Samuti saab valida juurde sobivaid lisandeid (kotid, mütsid, prillid, telefonid). 

Oma uue sõbra saad koju viia spetsiaalse karbiga või seljakotiga.

Kaisumaalt pärit kaisuloomad on tehtud kvaliteetsetest materjalidest, need on kasutajale turvalised ning neil on CE-sertifikaat.

E-poe valikus on armsad kaisuloomad, riided ja aksessuaarid kaisuloomadele, näpu-ja käpiknukud, autod ja palju muud põnevat. Kauplus asub Ülemiste Keskuses.